Skaistākās pasaules vietas

Skaistākās vietas pasaulē ietver starptautiskus galamērķus, piemēram, Grieķiju, Horvātiju, Čīli un Itāliju, kā arī ASV, piemēram, Kolorādo, Vašingtonu, Dienvidkarolīnu un daudzas citas valstis. Apmeklētāji var izvēlēties starp iespaidīgiem kalnu grēdiem, dzirkstošiem smaragda ezeriem, pērkojošiem ūdenskritumiem, sapņainām senām pilsētām, kas atrodas uz augstām klintīm, un parkiem, kas piesaista miljoniem cilvēku no visas pasaules.

Maroon Bells, ASV
Maroon Bells atrodas tikai aptuveni 10 jūdžu attālumā no Aspenas, Kolorādo, ir divi 14 000 pēdu virsotnes Elk kalnos, kas ir atspoguļoti kristāldzidrā Maroon ezerā, kas tiek aplaupīts ledus ielejā. Tie ir kalnu kalnu dārgakmeņi un viens no visvairāk fotografētajiem notikumiem valstī.

Ir grūti pateikt, kad šo divu aizgādņu mūžīgais skaistums, kas atspoguļots ezerā, ir pārsteidzošāks: vasarā, kad katru pārgājienu taku jūs aizvedīs pa savvaļas ziedu laukiem, rudenī, kad augstie apses koki apžilbina ar varavīksni. nokrāsas krāsas vai ziemā, kad sniega un ledus klusē pasaulē. Labākās foto iespējas ir no viena no daudzajām pārgājienu takām – piekļuve mehāniskajiem transportlīdzekļiem ir ierobežota. Ezers ir populārs starp zvejniekiem – pat tad, ja viņi neko nespēj, viņu skaistums ir pietiekams.

Lielais Kanjons, ASV

Lielais Kanjons ir stāvs, 1 jūdžu dziļš un līdz pat 18 jūdžu platumam grumba pasaules audumā, kas ir milzīgs aizkaru, ko pēdējo 5000 gadu laikā izrokojis Kolorādo upe. Tās milzīgais lielums ir elpu aizraujošs, un, lai gan jūs varat redzēt tikai nelielu daļu no tā pat no labākā skatu punkta, tā ģeoloģija un vecums iztēlo iztēli. Krāsains klinšu slāņi parāda laika gaitu, un daži no klintīm apakšā ir 1,8 miljardi gadu veci.

Kanoņa stāvajās malās aug daudz dzīvības – tā var redzēt vairāk, pārgājienā pa ziemeļu loka takām, kur tas ir arī mazāk pārpildīts. Lielākā daļa cilvēku ierobežo savu apmeklējumu ar brīnišķīgo skatu uz dienvidu malu. Daži no populārākajiem viedokļiem ir Yavapai novērošanas stacija, Mary Colter Lookout Studio un Mather Point.

Skaistas vietas: Oia, Santorini, Grieķija
Oia atrodas kalna virsotnē, no kuras paveras lielisks skats uz Palea vulkānu, Nea Kameni un Thirassia salu. Oia ir populārākais un varbūt skaistākais no skaistākajiem Grieķijas salas Santorini ciematiem. Tikai aptuveni 11 km attālumā no Firas, salas ziemeļos, Oia šarmēs jūs ar savām tradicionālajām akmens mājām, kas iet uz šaurajām ielām, elpu aizraujošām zilā kupola baznīcām un sauļošanās verandām.

Kamēr ciematā ir daļa no krodziņiem, suvenīru veikaliem un kafejnīcām, Oia ir klusāka un atpaliekošāka nekā aizņemta Fira, un lielākā daļa cilvēku bauda savu dīvaino skaistumu, lēnām izpētot tās šaurās ielas. Pastaigājiet pa ciema mazo Ammoudi ostu, nogriežot 300 soļus uz leju no klints, vai baudiet krāsainas galerijas, kas demonstrē daudzu mākslinieku mākslu, kas iemīlēja ciemu un padarīja to par mājām. Oia, Santorini tiek uzskatīta par vienu no pasaules skaistākajām vietām.

Skaistākās vietas uz Zemes: Plitvices ezeri, Horvātija
Atrodas apmēram pusceļā starp Horvātijas galvaspilsētu Zagrebu un Zadaru Adrijas jūras krastā. Plitvices ezeri ir burvīga dzīves pasaule, kustīgs ūdens, ko ieskauj senie meži, 16 ezeri, ko savieno ūdenskritumi, tilti, dabas un cilvēka radīti tilti, un 300 kvadrātmetri kilometrus savvaļas skaistuma, kas ir pilns ar lāčiem, vilkiem, mežacūkām un putniem.

Augstuma starpība starp 1280 metriem augstākajā punktā un 280 metriem zemākajā rada šķietami nebeidzamu kritienu skaitu, lielus un mazus, kas pastāvīgi piepilda gaisu ar miglošanu un miglu. Koka un dabas takas un pārgājienu takas, kas griežas ap un pāri ezeram, un prāmis Kozjak ezera krastā pārvieto cilvēkus starp augšējiem un apakšējiem ezeriem. Ezeri ir skaisti visu gadu, bet īpaši, ja tie atspoguļo burvju kritumu krāsas vai apkārtējo koku mežģīņu saldētas zarus. Nākamais lasījums: Horvātijas atrakcijas

Interesantas vietas apmeklēt: Salar de Uyuni, Bolīvija
Salar de Uyuni, kas atrodas augstu Andu dienvidrietumu Bolīvijas augstumā 11 995 pēdu augstumā, ir lielākais sāls dzīvoklis pasaulē, kas aptver vairāk nekā 4 086 kvadrātjūdzes. Vienreiz bija aizvēsturisks ezers, kas izžuvis, atstājot aiz 11.000 kvadrātkilometriem citu pasauli tuksnesi līdzīgu ainavu, ko veido dzirkstoši spilgti balti sāļi, dīvaini klinšu veidojumi un dīvaini kaktusi pārklāti salas. Labākā vieta, kur novērot šo sirreālo ainavu, ir centrālā Incahuasi sala.

Šajā diezgan neauglīgajā ekosistēmā nav daudz savvaļas dzīvnieku, izņemot aptuveni 80 putnu sugas un tūkstošus rozā flamingo, kas nāk novembrī. Sāls garoza, starp 7 un 66 pēdām dziļa, aptver sālsūdens jūru. Sāls ir ļoti bagāts ar litiju, kas veido līdz pat 70 procentiem no pasaules minerālu rezervēm.

Sossusvlei, Namībija
Atrodas Namībijas Namīb-Naukluft nacionālajā parkā plašajā Namības tuksnesī, Sossusvlei ir sāls un māla pods, ko ieskauj milzīgas sarkanas kāpas. Sossusvlei, kas brīvi tulkots kā „beigu purvs” un apmēram 60 km no Atlantijas okeāna krasta, ir vieta, kur kāpas pārtrauc Tsauchaba upes ūdeni no plūdiem; ja ir kāds ūdens, tas ir, kas notiek ļoti reti.

Lielāko daļu laika pannas, tāpat kā pārējās Namības tuksnesis, gadiem ilgi ir sausa. Bet tajos gados, kad lietus ir ārkārtīgi bagātas, un pannu piepilda ar ūdeni, ir iemesls svinībām, un fotogrāfi no visas pasaules ierauga šo lielisko skatu: milzīgās sarkanās kāpas, kas ir viena no lielākajām pasaulē, ir atspoguļojas ezerā, kas ilgst ne vairāk kā gadu. Kaut arī daudzi augi un dzīvnieki visu gadu ir pielāgojušies Sossusvlei skarbajiem apstākļiem, kad ūdeņi nāk tūkstošiem putnu, kas peld līdz purvainajam krastam.